Kontaktinformācija

Telefons: 26471205

Zemnieku saimniecība "Kunturi" savu darbību uzsāka 1993.gada 03.jūnijā, reģistrējoties Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā. No kolhoza tika nopirktas 6 sivēnmātes un sākta uzņēmējdarbība cūkkopībā. Sākotnēji uzņēmums bija pilnīgs ģimenes uzņēmums ar diviem iesaistītiem darbiniekiem - īpašnieku un viņa sievu. Šobrīd uzņēmumā strādā vairāk kā 50 darbinieki.

Kad cūku skaits pārsniedza 50 cūkas, tika sākts ļoti nopietns ciltsdarbs, iepirktas jauncūkas, lai uzlabotu produktivitāti un gaļas kvalitāti, tāpat tika paplašināts klientu loks - līdz pat Rīgas tirgum - iegādāta speciāla automašīna ar aukstumiekārtu un pieņemts darbā šoferis-ekspeditors produkcijas izvadāšanai.

 

2004.gadā tikai iegādātas dzirnavas graudu malšanai, līdz ar to panākot lopbarības kvalitātes paaugstināšanos, pilnīgu neatkarību no gatavās lopbarības piegādātājiem un iespēju lopbarībā izmantot pašu audzētus graudus.

Pēdējos gados uzņēmums ir ieguldījis līdzekļus saimniecības modernizācijā, uzlabojot cūku turēšanas apstākļus un atvieglojot darbinieku darbu.